O pracowni

Firma

Pracownia Wnętrz Tera Group działa na rynku świętokrzyskim ponad 4 lata. Natomiast na rynku ogólnopolskim w zakresie projektowania
i wykonawstwa projektów wnętrz, początki datujemy na rok 2004r. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowo-budowlano-wykonawczej.
Założycielami oraz wiodącymi projektantami są architekci :
Paulina Bogdał-Śmierzyńska i Konrad Śmierzyński.

Główne założenia naszej firmy to: profesjonalizm, efektywność, skuteczność działania oraz zadowolenie i satysfakcja inwestora ze zrealizowanej inwestycji. Tworzymy projekty indywidualne dostosowane do wszelkich potrzeb oraz wymagań naszych klientów. Ścisła współpraca z inwestorem oraz twórcze i indywidualne podejście do projektowania architektonicznego - projektów wnętrz - pozwalają osiągnąć najlepsze efekty i wyróżniają nas nie tyko na rynku Kieleckim wśród projektantów i architektów wnętrz.

TERA GROUP to firma pełnobranżowa, która składa się z kilku bloków projektowych i realizacyjnych. W dziale projekty wnętrz oraz remonty i budowy realizujemy inwestycje pod klucz. Zakres każdorazowo do uzgodnienia podczas spotkań i rozmów z inwestorem.

Działy:
Pracownia Architektoniczna. Projektujemy indywidualną architekturę wpisaną w kontekst i z oryginalnym wyglądem. Projekty typowe domów to dla nas nowatorska architektura z rozwiązaniami budowlanymi odpowiednimi do danych czasów.


Pracownia Wnętrz. Projekty wnętrz, które projektujemy i realizujemy powstają w Kielcach, Krakowie, Warszawie, Starachowicach, Końskich, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim i innych miejscowościach. Specjalizujemy się nie tylko w projektach klientów prywatnych ale także w projektach wnętrz powierzchni usługowych, handlowych, biurowych, gabinetów stomatologicznych i powierzchni edukacyjnych (szkoły, przedszkola).


Remonty i Budowy. Realizujemy i oddajemy mieszkania oraz inne powierzchnie do użytkowania. Wyposażamy każde wnętrze, które projektujemy. Zakres naszej pracy wykonawczej do uzgodnienia z Inwestorem. Często jednak występujemy jako Generalny Wykonawca i odpowiedzialni jesteśmy za całe zadanie począwszy przez projekt i jednocześnie poprzez realizację razem z wyposażeniem w meble.

Architektura wnętrz to sztuka połączenia wizji projektowej Architekta z wytycznymi od Inwestora.


Cel

Celem Kieleckiej Pracowni Wnętrz Tera Group jest stworzenie wnętrza idealnego dla naszego Klienta jednocześnie indywidualnego
i oryginalnego dla wizji architektonicznej.
Prowadząc naszą Pracownię Wnętrz doskonalimy własne umiejętności projektowe oraz poszerzamy horyzonty projektowe naszym pracownikom. Udoskonalamy warsztat pracy, wzbogacamy naszą wiedzę o projektowaniu, o nowych trendach, standardach i wchodzących na rynek ogólnopolski nowych rozwiązaniach technologicznych oraz o nowych materiałach budowlanych i wykończeniowych.

Kształcimy się bo pragniemy być najlepszymi ekspertami i profesjonalistami w naszej branży projektowej i wykonawczej. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą z naszymi Klientami, Inwestorami oraz Partnerami.

 

Co nas wyróżnia

Doświadczenie zdobywaliśmy w pracowniach projektowych na rynku Polskim jak i Europejskim. Zespół projektantów składa się z architektów, architektów wnętrz, artystów plastyków, grafików komputerowych, inżynierów w branży budowlanej i instalacyjnej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym oddaniem i zaangażowaniem. Projektowanie wnętrz to nasza wieloletnia pasja i przyjemność z realizacji. Co ważne w naszej pracowni pracujemy na legalnym oprogramowaniu więc Inwestor może być spokojny przy jakiejkolwiek kontroli. Dzięki właśnie takiemu podejściu i zaangażowaniu, nasza praca jest efektywna i skuteczna. Staramy się by nasza pracownia rozwijała się i dorównywała standardom pracowni na rynku europejskim. Dzięki temu osiągamy najwyższą jakość oferowanych usług naszym klientom i realizujemy projekty wnętrz w Kielcach, Krakowie i Warszawie a architekci wnętrz pracujący w naszym zespole projektowym są zaangażowani w pracę i tworzenie indywidualnych wnętrz dla każdego kto zdecyduje się na naszą kompleksową obsługę.