Projektanci

zdj KŚProjektant-właściciel : mgr inż. arch. Konrad Śmierzyński

Wykształcenie architektoniczne zdobyte na jednej z najlepszych uczelni w Polsce kształcących Architektów. Absolwent Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki Wydział Architektury i Urbanistyki – dyplom: 2006r. Praca dyplomowa „Centrum przesiadkowe Krowodrza wraz z muzeum kolei”. Współzałożyciel grupy Projektowej 2B2H w 2007r. działającej w Krakowie w zakresie projektowania architektonicznego. Współzałożyciel Pracowni rysunkowo projektowej AKMETRIS-Architekci Kielce w 2009r. Działającej na rynku Kieleckim i w regionie Świętokrzyskim. Współzałożyciel TERA GROUP Pracownia Architektoniczna w 2011r. Organizator corocznych Warsztatów Architektonicznych Rysunkowo-Malarskich w Kielcach „ARCHITEKTURA I MY”. Posiada uprawnienia architektoniczno-budowlane do projektowania bez ograniczeń Nr Upr.136/SWOKK/2011 SW-0198 - czynny członek Świętokrzyskiej Izby Architektów. Członek SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich o/Kielce. Założyciel grupy projektowo-badawczej THEARCH w 2012r. Grupa zajmującej się szukaniem i projektowaniem innowacyjnych rozwiązań projektowych, które są wykorzystywane w projektach wnętrz i w projektowaniu architektonicznym.

 

 

zdj PBŚGłówny Projektant: mgr inż. arch. Paulina Bogdał-Śmierzyńska

Wykształcenie architektoniczne zdobyte na jednej z najlepszych uczelni w Polsce kształcących Architektów. Absolwent Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki Wydział Architektury i Urbanistyki – dyplom: 2008r. "Pawilon sportów ekstremalnych na Wietrzni w Kielcach". Współzałożyciel Pracowni rysunkowo projektowej AKMETRIS-Architekci Kielce w 2009r. Współzałożyciel TERA GROUP Pracownia Architektoniczna w 2011r. Organizator corocznych Warsztatów Architektonicznych Rysunkowo-Malarskich w Kielcach „ARCHITEKTURA I MY”. Pracownik Naukowy Politechniki Świętokrzyskiej Wydział Architektury i Budownictwa od 2010r. Posiada uprawnienia architektoniczno-budowlane do projektowania bez ograniczeń Nr Upr.138/SWOKK/2011 SW-0197 - czynny członek Świętokrzyskiej Izby Architektów. Członek Zarządu SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich o/Kielce.

 

 

Zespół projektowy TERA GROUP Pracownia Wnętrz to Pasjonaci w dziedzinie wzornictwa, dekoracji, aranżacji i projektowania wnętrz mieszkalnych, wnętrz i pomieszczeń przestrzeni publicznych i handlowych. Gotowi przyjąć każde wyzwanie projektowo wykonawcze. Cel to zadowolenie Klienta pod względem projektowym, koordynacyjnym i wykonawczym.
Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą projektową.